Корзина: Корзина пуста

(098) 484-58-70


 


 

Ферозит Грунт 9 Дельфин грунтовка водоотпорная 5 кг

Производитель: ФЕРОЗІТ
Нет в наличии Сообщить о наличии

Ферозіт Грунт 9 ДЕЛЬФІН — проникаюча грунтовка зміцнюючої та гідрофобізуючої дії. Призначена для обробки мінеральних поверхонь: силікатна цегла, природний камінь, відкриті цегляні кладки, мінеральні штукатурки, пористий і легкий бетон, шви між плитками. Атмосферостійка, УФ –стійка, паропроникна, водовідштовхуюча, зміцнює поверхню, запобігає утворенню висолів та плям. Для зовнішніх внутрішніх та робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог   ДБН В.2.6-22-2001 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, cолей, залишків фарб, мастил та ін.  Нові основи, виконані цементними сумішами, витримати  не менше, ніж 28 діб.

Приготування

Ферозіт Грунт 9 Дельфін випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Емульсію не розводити.

Витрати

від 0,1 л на 1мповерхні при одноразовому нанесенні. Витрати залежать від поглинальної здатності, типу та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

 

Виконання робіт

Ферозіт Грунт 9 Дельфін наносити за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після всмоктування попереднього шару методом «мокре по мокрому». При грунтуванні не допускати утворення потьоків та утворення глянцевої плівки.

Час висихання до початку експлуатації - 24 год при температурі навколишнього середовища +20 0С та відносній вологості повітря 60 %.

При інших умовах час висихання грунтовки може змінюватися. Загрунтовані поверхні оберігати від дії вологи не менше 24 годин.

Роботи виконувати при температурі навколишнього природного середовища, матеріалу та основи  від +5OС до +30OС і відносній вологості повітря до 80%.   При використанні Ферозіт Грунт 9 Дельфін можливе зростання інтенсивності кольору основи. Не наносити під прямим сонячним промінням.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Заходи безпеки

Уникати контакту зі шкірою та очима. У випадку попадання в очі промити їх достатньою кількістю води і звернутись до лікаря. Не допускати попадання продукту до стічних вод, каналізації і водоймищ. Утилізацію здійснювати згідно з вимогами чинних норм. 

Добавить отзыв
Оцените товар: