Корзина: Корзина пуста

(098) 484-58-70


 


 

Ферозит 427 пол наливной для полов с подогревом 3-80 мм

Производитель: ФЕРОЗІТ
В наличии
В корзину
Ферозит 427

ПОЛ НАЛИВНОЙ ФЕРОЗИТ 427 ПОДХОДИТ ДЛЯ УСТРОЙСТВА ПОЛОВ С ПОДОГРЕВОМ

Ферозіт 427 — суха суміш на основі цементу, наповнювачів та полімерних модифікаторів для вирівнювання горизонтальних основ (товщина шару 3-80 мм) для отримання гладких горизонтальних поверхонь під різноманітні покриття – плитку, лінолеум, паркет, ламінат, ковролін.

Для внутрішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001, СНиП 2.03.13-88 та СНиП 3.04.01-87. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Технологічні отвори та місця можливого витікання розчинової суміші ущільнити. Поверхню обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Приготування

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,22-0,23 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після двохвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Витрати

1,5 кг суміші на 1 м2 при товщині шару 1 мм.

Виконання робіт

Розчинову суміш вилити на основу і розподілити смугою 50-60 см за допомогою планки, жорсткого віника чи шпателя із зубцями. Товщина шару визначається попередньо встановленими реперами. Для видалення повітря обробити поверхню голчатим валиком з висотою голки не менше 15 мм. З'єднання чергових виливок проводити не пізніше 10 хвилин. При перервах в роботі більше 20 хв. інструменти промити водою і очистити від розчину. Затверділий розчин можна видалити тільки механічно. На площах більше 20 м2 слід влаштувати компенсаційні шви, а раніше виконані на основі шви перенести на отриману поверхню. Вилиту розчинову суміш необхідно оберігати від швидкого висихання. Через 3 години поверхня готова до сприйняття початкових навантажень (проходження). Керамічну плитку можна викладати через 24 години, викладку з інших матеріалів проводити через 48 годин. Розчинову суміш використати не пізніше ніж через 25 хв. після приготування. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та вологості 60%. При інших кліматичних умовах термін придатності та початок експлуатації може змінюватись.

Добавить отзыв
Оцените товар: