Корзина: Корзина пуста

(098) 484-58-70


 


 

Акрилова декоративна штукатурка Феромал Шуба Kratzputz 2 мм. 25 кг

Производитель: ФЕРОМАЛ
В наличии
В корзину

АКРИЛОВА ШТУКАТУРКА ФЕРОМАЛ ШУБА 2 мм.  25 кг

Феромал Kratzputz Шуба — готова до використання декоративна суміш на основі акрилової дисперсії, модифікаторів та мінеральних наповнювачів, призначена для отримання декоративного покриття типу “шуба”з розміром зерна 2 мм, на основах, виконаних з бетону, цементних та цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних плит, а також при влаштуванні систем теплоізоляції. Виготовляється білого кольору та в кольорах за каталогами NCS, Color Harmony, Feromal Color System та інших.
Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка основи

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1. При виконанні робіт по свіжій цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб, по гідрозахисному армованому шару – не менше 3 діб. Поверхню перед нанесенням штукатурки обробити грунтувальною фарбою Феромал Грунтувальна фарба, забарвленою відповідно до кольору декоративної штукатурки.

Приготування

Перед застосуванням штукатурну масу перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси. При необхідності для отримання робочої консистенції допускається додавання однакової кількості води (до 100 мл) до кожної упаковки. При використанні штукатурки з різних партій вимішати їх в окремій ємності.

Витрати

2,5-3,0 кг на 1 м2 при розмірі зерна 2.0 мм

Добавить отзыв
Оцените товар: